משרד רואי חשבון הגר - אלפרוביץ' ושות'

חנוך הגר

רו"ח ומשפטן

בעל תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות מהאוניברסיטה העברית ותואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר אילן. עבד במשך שנים כמפקח שומת מס הכנסה בפקיד שומה ירושלים. שימש ככלכלן הפרטה ברשות החברות הממשלתיות, כמבקר פנים במועצה מקומית והתנדב כחבר האסיפה הכללית של עמותת זק"א.

רו"ח צביקה אלפרוביץ'

צביקה אלפרוביץ'

רו"ח ומשפטן

בעל תואר ראשון בחשבונאות וכלכלה ותואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר אילן. במשך שנים עבד כמפקח שומת מס הכנסה בכיר בפקיד שומה גוש דן וכיום רותם את כל ניסיונו המקצועי לליווי אישי של לקוחות מול רשויות המס ומשרדי הממשלה. צביקה הרצה בקורסי מפקחים של מס הכנסה, בקרוס למיסים במכללה למנהל ובקורס לחשבונאות במכללת פרס

חוד החנית של ראיית החשבון בישראל

החיים העסקיים בארץ מזמנים כל העת אתגרים והזדמנויות. לעסקים ולחברות יש התמודדויות ומחלוקות עם יריבינו העסקיים, עם רשויות המס ולעיתים עם המדינה עצמה. במצבים אלו אין מנוס, אלא להסתייע בשירותיו של רואה חשבון מנוסה בכדי לצלוח את המשבר בצורה הטובה והמהירה ביותר.

בשפע ההיצע הקיים של משרדי רו"ח, בחירת רואה החשבון הנכון היא כשלעצמה משימה לא פשוטה, אך אולי החשובה ביותר בכל התהליך. חשוב לבחור נכון. רו"ח מקצועי והגון ובעל ניסיון ידע לקרוא היטב את המצב החשבונאי, להימנע ממהמורות ומכשולים, ו"לנווט את הספינה אל חוף מבטחים".

עם ניסיון ורקורד עשיר של 10 שנים בליווי חברות, עסקים ועצמאיים מול רשיות המס, ועם התחייבות להעניק לכל לקוח זמינות ושירות אישי ומקצועי, ללא פשרות, משרדנו ידע לעמוד לצדכם בעתות מצוקה ומשבר, ולהניב עבורכם את התוצאות המיוחלות.

אנו מחויבים ליושרה והגינות מקצועית, לסטנדרט המקצועי הגבוה ביותר ולמתן שירות אישי וזמינות מרבית ומיידית לכל לקוח ולקוח. שאיפתנו היא להיות תמיד ב"חוד החנית". תפישת עולם זו המנחה אותנו בעבודה השוטפת, כמו גם האהבה למקצוע, הם אלו שהביאו אותנו להישגים מרשימים במהלך השנים וקנו לנו את אמון לקוחותינו והמוניטין בתחום החשבונאות הפיננסית.

מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לעמוד לרשותכם.
שלכם בברכה, רו"ח צביקה אלפרוביץ' ורו"ח חנוך הגר

ייצוג מול רשויות המס

המשרד מתמחה בייצוג עסקים מול רשויות המס של מדינת ישראל שנים רבות ומלווה חברות בע"מ, שותפויות, עמותות ועצמאיים. כפועל יוצא מכך נרכש ניסיון וידע מקצועי יחודי ורב ערך בתחום. שני רואי החשבון המובילים של החברה הינם בעלי ניסיון רב שנים בעבודה כמפקחים במס הכנסה ולכן הפירמה מתמחה בייצוג מול מס הכנסה, ביטוח לאומי ומס ערך מוסף בהצלחה רבה.

מס הכנסה 96%
מע"מ 94%
ביטוח לאומי 92%

הצטרפו ללקוחותינו

בין לקוחותינו

רו"ח הגר - אלפרוביץ' ושות' - שירותי המשרד

תכנוני מס
ליווי עסקאות מכירת ורכישת פעילויות עסקיות ונכסים הוניים תוך כדי אופטימיזציה של תשלום המס, זאת בראייה אינטגרטיבית של מערכי המס השונים אשר נשענת על ידע מקצועי נרחב, ופרקטיקה שנרכשה במהלך עבודתם של השותפים ברשות המיסים.

ייעוץ מס
בנושאים: מס הכנסה, מע"מ, ביטוח-לאומי ומיסוי מקרקעין ליחידים, שותפויות, חברות, מלכרי"ם והתאגדויות שונות.

ייצוג בפני רשויות המס השונות
ייצוג בדיוני שומה ושימועים, הן כמייצגים ראשיים והן כמלווים למייצגים אחרים (רואי חשבון, יועצי מס ועורכי דין).

הליך גילוי מרצון
ליווי לקוחות מול רשויות המס החל בייעוץ ראשוני לבדיקת היתכנות ההליך, הגשת בקשה לכניסה להליך גילוי מרצון וכלה בדיוני השומה וסגירת ההסכם הנובע מהליך גילוי מרצון.

תכניות הבראה
כתיבת תוכניות הבראה, ליווי והטמעה של תוכניות ההבראה בארגון, תוך מתן אבני דרך ומדדים כמותיים להטמעת ההליך והצלחתו.

תכניות עסקיות
בדיקת היתכנות עסקית, ליווי העסק בשלבי ההקמה וכתיבת תוכניות עסקיות לתקופות החל ממועד ההקמה המשך בתקופות הביניים, זאת תוך מתן יעדים מוגדרים לתקופות השונות בחיי העסק.

שירותי חשבות
שירותי חשבות לחברות יצרניות, מסחריות ועוד.

שרותי הנהלת חשבונות
הנהלת חשבונות כפולה וחד צידית לחברות ולעצמאים.

השאירו פרטים ונשמח להציע גם לכם
ייעוץ מקצועי מבכירים במס הכנסה

    רו"ח ירושלים: הגר - אלפרוביץ' ושות'

    רו"ח מרכז: רו"ח פתח-תקווה