רואה חשבון לרופאים

רו"ח לרופאים

משרד רואי חשבון הגר-אלפרוביץ' ושות' מתמחה גם בתחום ראיית חשבון לרופאים, ייעוץ מס לרופאים, ניהול כספים לרופאי שיניים, רואה חשבון לפסיכולוגים ולפסיכיאטרים ולכלל מקצועות הרפואה.

רופאים זקוקים לרואה חשבון המומחה לטיפול ברופאים

כשאנשים חולים הם מחפשים את הרופא המומחה בתחום בכדי לטפל בבעיה, כך אנו מאמינים כי הטיפול החשבונאי, הטיפול בהיבטי המס והנושאים הפיננסיים של הרופאים דורשים מומחיות מיוחדת. הן מבחינת הידע המקצועי, הן מבחינת הניסיון רב השנים וההיכרות עם המערכת והן מבחינת רמת השירות הגבוהה. אצלינו רופאים הם V.I.P.
למשרדנו ניסיון בטיפול וליווי רופאים. החל מהשלבים הראשונים של העבודה וההתמחויות ברפואה ועד הפרישה לפנסיה.
לכל חוליה בתהליך מאפיינים ייחודיים מבחינת היקפי ההכנסות וההוצאות, חוקי המס, הטבות המס ועניינים אחרים הקשורים להיבטים חשבונאיים, עסקיים ופיננסיים. רופאים רבים עובדים במספר מקומות במקביל, רופאים מקבלים מלגות ומענקים, מהלכי מעבר עבודה בחו"ל וחזרה לארץ לאחר מספר שנים, הקמת מרפאה פרטית, רופאים המטפלים בתיירות מרפא, פיתוחים רפואיים בחברות סטארט-אפ, ניתוחים פרטיים דרך חברות הביטוח ועד טיפולים רפואיים פרטיים.

המשאבים הנדרשים לפיתוח הקריירה כרופא מומחה לצד הקמת משפחה לפעמים לא מותירים זמן לטיפול בנושאים חשובים אחרים כגון ניהול חשבונות, תיאומי מס ופיננסים. יש רופאים שבגלל קצת החיים העמוס נוטים להזניח נושאים אלו במהלך השנה ולא מנצלים את מירב הטבות המס המגיעות להם על פי החוק.
בדיוק מסיבות אלה אנו נכנסים לתמונה ומרכזים את כל הטיפול בתחום ראיית החשבון, ניהול כספים, מיסוי וחשבונאות. נשמח לעמוד לרשות רופאים בכדי שתוכלו להקדיש את מיטב זמנכם ומרצכם לפיתוח הקריירה כרופאים מומחים, חוקרים, מנהלי מרפאות וחדרי ניתוח. השאירו לנו לייצג אתכם מול רשויות המס: מס הכנסה, מע"מ, ביטוח לאומי ומיסוי מקרקעין.

רו"ח לרופאים, מתמחים וסטודנטים:

 • תכנון מס לרופאים – תכנון מס מיטבי בהתאם לפרופיל האישי של הרופא. חישוב דו"ח שנתי המתבסס על תחזיות לפי ההכנסות הצפויות להתקבל בשנה הקרובה.
 • בדיקת החזרי מס שנתית – מיועד לרופאים שכירים אשר טרם פתחו תיק ברשויות המס והפכו להיות עצמאים. בדרך כלל השנים הראשונות של רופאים מאופיינות בעבודה במספר מקומות בייחוד כסטודנטים, כמתמחים וכרופאים צעירים במשרד הבריאות, קרן מחקרים, קופות חולים, מוקדים רפואיים ועוד. מחשבים גם הפסקות עבודה כמו הריון ולידה, שנות מחקר, אבטלה, חל"ת, חופשות, מילואים ועוד.
 • התמחויות מעבר לים לרופאים – רילוקיישיין Relocation – הרבה סטודנטים לרפואה יוצאים ללמוד בחו"ל ורופאים נוסעים להתמחות בחו"ל Fellowship. במסגרת השינוי הזה עולות נקודות כלכליות כדוגמת האם לנתק את תושבות המס? האם להמשיך לשלם ביטוח לאומי בארץ באופן רציף? האם אנו חייבים בהגשת דוח מס הכנסה בארץ? לכל השאלות האלו ועניינים נוספים נשמח לתת לכם מענה.
 • קליניקה פרטית – בשלב מסוים בקריירה הרפואית, רופאים ורופאות רבים מטפלים באנשים בקליניקה עצמאית. יש רופאים שעוברים לטפל רק בקליניקה הפרטית ויש כאלה שהקליניקה היא לצד עבודתם בבית החולים או בקופת חולים. מרפאה פרטית, ניתוחים פרטיים, ייעוץ מקצועי לגופים ולמטופלים פרטיים, לכל הפעילויות האלה כדאי להתייחס באופן מסודר על-פי חוק.
 • אקזיט – ישנם רופאים המעורבים במיזמים טכנולוגיים הקשורים לתחום הרפואה. המדובר באירוע מס לכל דבר ואנו נדע ללוות את הרופאים מהשלבים הראשונים, דרך התכנון, החוזים ועד לשלב האקזיט המיוחל בו פוגשים את ההשקעהלספק את הייעוץ החל משלב התכנון ועד הביצוע.
 • פרישה – במעמד הפרישה של רופאים לגמלאות ישנן סוגיות מס הקשורות למשיכת פיצויים, הטבות מס, קצבה הונית או קיצבתית וכדומה. במשרדנו רו"ח לרופאים תזכו לשירות ברמה גבוהה ביותר עם יחס אישי. אנו משלבים את הידע המקצועי והמעודכן ביותר עם ניסיון מצטבר של שנים במטרה למקסם את הרווחיות שלכם, למצות את הטבות המס על פי חוק ולהפחית עבורכם את נטל המס.
רופאים, רופאות, מתמחות ומתמחים יקרים,

אם אתם מחפשים רואה חשבון לרופאים צרו איתנו קשר בכל שאלה ובואו לפגישה אישית ללא התחייבות. נשמח לעמוד לרשותכם, לייעץ, ללוות ולייצג אתכם מול רשויות המס בישראל.

בברכה,
רואי חשבון הגר – אלפרוביץ' ושות'

לייעוץ בנושא ראיית חשבון לרופאים,
מלאו את הטופס ונחזור אליכם במהרה

רואה חשבון לרופאים

  רו"ח ירושלים: הגר - אלפרוביץ' ושות'

  רו"ח מרכז: רו"ח פתח-תקווה

  לייעוץ מקצועי ע"י רואי חשבון בכירים במס הכנסה